Knižní výzva 2019

neděle 16. prosince 2018

Docela děsivé, blížíme se do dalšího desetiletí a já si pořád pamatuji, když jsem byla v kina na Hannah Montaně (:D). Jako každý rok tu pro vás mám další knižní výzvu, maximální počet je 120 knih.

Pokud patříte mezi supermany, rozvrhněte si výzvu na kratší časový úsek, jestli jako já patříte mezi průměrné čtenáře, počet knih si vyberte na celý rok.

Knižní výzvy se můžete zúčastnit i jako (ne)blogeři, na to je určena FB skupina pro tyto účely stavěná (až teď při psaní článku mě napadl ještě Instagram, to bych ale ikonky musela vytvořit ve větší velikosti, než 500x500px, takže to až příští rok)

Pravidla:

Cílem této výzvy je vybrat si určité množství knih, které byste za rok 2019 chtěli přečíst. Pojmout ji můžete také ve volném tempu, kdy postupně přidáváte ikonky s cíli, které jste již dosáhli a nedávat si žádný konkrétní milník. S interpretací máte volné ruce. Jak už jsem psala výše, supermani, kteří ví, že přesáhnou 120 knih za rok, mají možnost dávat si milníky na kratší časový úsek, než je rok.

Množství knih se může pohybovat od 10 do 120 knih. Ať už je to na rok, nebo na tři měsíce.

Pokud svou výzvu splníte dříve, než jste předpokládali, můžete si počet knih navýšit. Pokud si naopak budete myslet, že nestíháte, můžete počet snížit.

Do komentářů mi napište odkaz na blog, se kterým se účastníte. Pokud volíte FB skupinu, příspěvky s vaším cílovým číslem jsou vítány.

Článek s výzvou byste měli zveřejnit 1. ledna 2019. Nic se ale nestane, když tak učiníte předčasně, nebo se z nějakého důvodu opozdíte. Účastnit se můžete až do konce roku 2019. V článku by měla být ikonka s počtem knih, které chcete přečíst, pokud si dáváte volný režim, stačí úvodní obrázek a větička, že se účastníte.

Byla bych ráda, kdybyste napsali, že výzvu pořádám já, ale nebudu se zlobit, když to v článku neuvedete. Výzvu nevydávejte za svou.

 

Pokud na tuto výzvu narážíte v roce 2019, zúčastnit se určitě můžete. Knihy se počítají od začátku roku, ne od data, kdy zveřejníte článek s výzvou. Pokaždé tedy uvádějte i knihy, které jste v tomto roce již přečetli.

 

Ikonky následují v maximální velikosti, podle libosti si je zmenšete.Bonusové ikonky:


Okomentovat